Hepimizin Sendikası

Cemaat ve Tarikatler Ortadan Kaldırılmalıdır

Cemaat ve tarikatlar yasa dışı gericilik yuvalarıdır, körpe dimağlara gericilik tohumları ekmektedirler. Cemaat ve tarikatlar aynı zamanda sapıklığın, pedofilinin, tacizin merkezi hâline gelmektedirler. Bu nedenle çocuklarımızı, gençlerimizi cemaat ve tarikatlardan uzak tutmalıyız.
Devletimiz 15 Temmuz gecesi yaşananlardan ders çıkarmalı, yasa dışı olan bu yapılara göz yummamalıdır. 15 Temmuz gecesi tüm milletimiz gördü ki, din ve inanç kisvesine bürünen bu yapılar millî varlığımız, bağımsızlığımız ve egemenliğimiz için ciddî tehdittirler. Tüm cemaat ve tarikatların lider kadroları yasa dışı örgüt kurucusudurlar ve yargılanmalıdırlar. Devletimiz cemaat ve tarikatların tüm mal varlığına el koymalı, bu yapıların tuzağına düşen vatandaşlarımız şeyhin müridi olmaktan kurtarılıp “Cumhuriyet yurttaşı” haline getirilmelidir.
Cumhuriyet’imizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk Türkiye şeyhler, müritler, mensuplar, çelebiler, dervişler ülkesi olamaz, diyerek demokrasiyi tarif etmiştir. Cemaatler, tarikatlar fikri hür, irfanı hür, vicdanı hür bireyler istemez, fikri, irfanı, vicdanı esir bireyler ister. Türkiye’de cemaat ve tarikatlarla mücadele tam bağımsız ve demokratik Türkiye mücadelesinin bir parçasıdır.
HEPİMİZİN SENDİKASI GRUBU
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ